News - Jedziemy na Aicon 2020!

Powrót do newsów

Pamiętacie jesienne Tsuru Japan Festival w Rybniku? Wyobraźcie sobie to samo, ale w miłosnym wydaniu! W ogromnym uproszczeniu, właśnie tym jest Aicon! W tym poście chciałbym uprzejmie poinformować, że redakcja Gintama Polska pojawi się na tym wydarzeniu, aby po raz kolejny razem dobrze się bawić!

Ekipa Aiconu z premedytacją organizuje swoją imprezę od 14 do 15 marca. Miesiąc po walentynkach w Japonii ma miejsce nieco bardziej trafne święto miłości, czyli White Day! To właśnie wtedy chłopy mają za zadanie odwdzięczyć się dzięwczętom za lutowe słodkości realnymi czekoladkami. Brzmi naprawdę smacznie!

Wygląda na to, że oferta konwentowa skierowana jest do niniejszych grup osób:

Organizator z dnia na dzień udziela coraz to nowych informacji o atrakcjach na Aiconie. Do tej pory pojawiły się informacje o cosplayerach, youtuberach, kawiarence Pochi Love Maids. Planowane są również atrakcje muzyczne, panele o kulturze i oczywiście mnóstwo aktywności dla zakochanych. Okazuje się również, że to właśnie podczas Aiconu zostaną przeprowadzone eliminacje do dwóch międzynarodowych konkursów cosplay! Ewidentnie, będzie co oglądać!

Mamy również dobrą wiadomość dla fanów Gintamy! Razem z organizatorem przewidujemy panel tematyczny z naszej ulubionej serii. Szczegóły podamy w kolejnym newsie, jak tylko nasze ustalenia staną się oficjalne…


…ups? XD

Odwiedźcie ich wydarzenie: https://www.facebook.com/events/521058525145223

…oraz stronę internetową: www.aicon.com.pl

~rzx

Powrót do newsów