News - Będziemy na Tsuru 2019!

Powrót do newsów
image

Po paru latach Gintama Polska wraca (z tym razem oficjalną wizytą) na Tsuru Japan Festival! Wszystkich naszych czytelników gorąco zapraszamy do Rybnika, bo będzie się działo!
Każdy kto śledzi nasze posty wie o naszej współpracy już od jakiegoś czasu. Niemniej, ten post jest bardzo dobrą okazją do podsumowania wszystkiego co do tej pory wiemy, oraz przedstawienia atrakcji jakie wraz z organizatorami będziemy przygotowywać!
Ze strony ekipy Tsuru jest tego naprawdę dużo - oprócz zwyczajowych atrakcji takich jak panele tematyczne, konkursy i warsztaty, na imprezie pojawi się mnóstwo sławnych gości. Do konwentu zostało jeszcze trochę czasu, więc organizator nie zdołał jeszcze wyciągnąć wszystkich asów z rękawa. Mimo to, lista gości specjalnych jest już całkiem długa i imponująca! Będą to zarówno osoby związane z kulturą japońską, cosplayerzy, a nawet youtuberzy. Czuję, że dla każdego znajdzie się coś miłego!
Proces tworzenia konwentu ruszył pełną parą. Na stronie wydarzenia https://tsuru.com.pl/ można znaleźć formularze zgłoszeniowe dla helperów, cosplayerów, wystawców, twórców atrakcji. Jeśli ktoś ma ochotę na zostanie jednym z nich, gorąco zapraszamy do wysyłania aplikacji!
Jeśli chodzi o atrakcje przygotowane przez naszą redakcję, to tutaj niestety będziemy musieli zmartwić naszych czytelników - nie będziemy prowadzić żadnego panelu na Tsuru. W związku z tym, uznaliśmy że lepiej będzie postawić na socjal! Na konwencie pojawi się silna reprezentacja Gintama Polska w tematycznych cosplayach z serii. Będziemy na konwencie dla Was - wszelkie spotkania, przybijanie piątek i przytulasy mile widziane! Będziemy również tworzyć dokumentację fotograficzną całego wydarzenia.

Nasza ekipa planuje zrobić mały gintamowy meetup w sobotę, albo niedzielę. Szczegóły wciąż musimy jeszcze dogadać, tak aby wszystkim zaangażowanym osobom termin odpowiadał jak najlepiej. Postaramy się, aby spotkanie wypadło poza terminem konkursu cosplay, tak aby ewentualni uczestnicy mogli bez wyrzeczeń wziąć w nim udział!

Do zobaczenia na Tsuru!


~rzx

Powrót do newsów