News - Gintama Polska na Animatsuri 2019!

Powrót do newsów

Wakacje w tym roku będą bez wątpienia intensywne! Chciałbym z ogromną radością oświadczyć, że Gintama Polska będzie mieć swoją reprezentację na konwencie Animatsuri 2019 w Warszawie!

Animatsuri to najsłynniejszy mazowiecki konwent, dlatego bardzo się cieszymy z możliwości odnowienia naszego patronatu. Poprzednia edycja bardzo nam się podobała - na stronie wciąż mamy galerie i relacje z tegoż wydarzenia. Ponadto, to właśnie na Animatsuri udało nam się poznać Madao, która potem dołączyła do naszej ekipy redakcyjnej (część grafik na naszej stronie jest jej autorstwa!).

Na Animatsuri planujemy urządzić małe polowanie na cosplayerów - już lada moment rozpoczynamy przygotowania aparatu i rozgrzewkę palców. Ponadto z wielką dumą mogę ogłosić, że przygotujemy atrakcję - panel tematyczny przygotowany WŁAŚNIE przez Madao!

I w tym momencie chciałbym postawić kropkę, bo zaraz wypadną mi wszystkie asy z rękawa. Do lipca jeszcze jest trochę czasu, a my będziemy się starać z tygodnia na tydzień coraz bardziej uchylać rąbka tajemnicy. Jedno jest pewne - będzie się działo!

~rzx

Powrót do newsów