News - Będziemy na Ryucon Open Air 2021!

Powrót do newsów

Czymże byłby Kraków bez smoka? Ten jednak spod Wawelu nieważne jakby się nie starał, nie zapewni wam tyle atrakcji co jedyny i prawdziwy władca tych ziem RYUCON!


Już niebawem, bo 11-12 września o godzinie 10 w Krakowie na ulicy Bulwarowa 39 rozpocznie się kolejna edycja Ryuconu. Tym razem widzimy się na powietrzu tak więc między wioską namiotową, sceną plenerową czy wystawcami wypatrujcie ekipy redakcyjnej Gintama Polska, która objęła event patronem medialnym.


Już czujecie ten smak przygody? W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak przedstawić wam, w jaki sposób i wy możecie do nas dołączyć! Bilety na konwent można nabyć zarówno na miejscu, jak i online za pośrednictwem nagato system https://nagatosystem.pl/  w cenie 60zł za 2 dni, 50zł za bilet jednodniowy na sobotę, 20zł za bilet jednodniowy na niedzielę oraz 150zł za bilet VIP.


Oczywiście to nie wszystko. Śmiałkowie będą mogli wykazać się na scenie plenerowej, jednak musicie się pospieszyć! Czas na zgłoszenie się do konkursu cosplay macie tylko do 05.09.2021! Aby wziąć udział, musicie wypełnić odpowiedni formularz dla występów grupowych https://bit.ly/3sTBT9h  lub solowych https://bit.ly/3koMgxZ.


Koniecznie zaobserwujcie wydarzenie, by być na bieżąco z nowościami i szykować się na nadchodzący konwent! Pakujcie się bohaterzy, zakładajcie cosplaye i przybywajcie z całej polski stanąć oko w oko z prawdziwym wydarzeniem!


https://fb.me/e/2sJQkBoHe
Do zobaczenia wkrótce!

Powrót do newsów