News - Gintama Polska na Xmascon 2019

Powrót do newsów

Kolejny konwent przed nami – Xmascon w Krakowie!

Do samego końca nie było wiadomo, czy pojawi się kolejna edycja Xmasconu, a nawet wręcz chodziły słuchy, że w tym roku wydarzenie zostanie odwołane. Dlatego też, gdy 31 października organizator ogłosił termin oraz miejsce konwentu, wiele osób odetchnęło z ulgą. W tym również nasza ekipa.

Gintama Polska na Xmasconie gościła od 2017 roku. Na naszej stronie można znaleźć nasze relacje oraz galerie z poprzednich wydarzeń. Oczywiście, nie mogło zabraknąć nas i w tym roku. Jak zwykle, będziemy szukali gintamowych aspektów na konwencie oraz cosplayerów!  

Na chwilę obecną sam organizator zaczyna dopiero odkrywać karty oraz atrakcje, które będę czekały na uczestników. Do końca listopada można było zgłaszać się do konkursu cosplay oraz własne atrakcje, panele czy stoiska wystawców. Początek grudnia zapowiada się bardzo pracowity.

 Xmascon rozpoczyna się w sobotę 14 grudnia o godzinie 9:00. Koniec wydarzenia przewidziany jest w niedzielę 15 grudnia o godzinie 15:00. Dokładny adres: Szkoła Podstawowa nr 61 w Krakowie, ul. Popławskiego 17.

 Na stronie Nagato System ruszyła już przedsprzedaż biletów. Warto zwrócić uwagę na dodatkowy koszt w wysokości 5 zł dla tych, którzy będą chcieli spędzić noc na sleepie.

Przedsprzedaż biletów - https://nagatosystem.pl/
Oficjalna strona wydarzenia - http://www.xmascon.funcube.pl/
Strona wydarzenia na FB - https://www.facebook.com/events/2547567258798544/

Powrót do newsów