News - Koniec Gintamy 20 czerwca

Powrót do newsów
image

Stało się! Po ponad 15 latach nieprzerwanej emisji seria Gintama ostatecznie dobiega końca! W sieci pojawiły się potwierdzone informacje, że w połowie czerwca opublikowany zostanie ostatni rozdział mangi.

Czy jest to kolejny żart? Otóż nie tym razem. Wątki rozpoczęte w mandze zdają się dobiegać końca. Ponadto, koniec serii w tym momencie może okazać się zbawienny dla anime (o którym wiemy, że jest w bliżej nieokreślonej fazie produkcyjnej), które w odróżnieniu od pozostałych serii ma szanse być tą ostatnią.

Mając na uwadze jak wiele radosnych chwil spędziliśmy z Gintamą na przestrzeni tych wszystkich lat, robi się nam smutno na sercu. Chcielibyśmy aby seria trwała wiecznie. Z drugiej strony, jesteśmy szalenie ciekawi zakończenia. Bez wątpienia, będziemy czaić się na ostatni rozdział Gintamy z nadzieją, że Goryl sprosta naszym wymaganiom i skończy tą jakże doskonałą serię z rozmachem i godnością na jaką zasługuje.

UPDATE: Koniec przeniesiony na 17 czerwca. Nie ufajcie obrazkowi, został on skonstruowany do wcześniejszej wersji newsa. Goryl jak widać znowu zaskakuje swoim lenistwem.

UPDATE2: KONIEC PRZENIESIONY NA 20 CZERWCA. NIE MAMY CIERPLIWOŚCI DO TEGO AUTORA. ZA MAŁO NAM PŁACĄ ŻEBYŚMY PRZEZ CAŁE ŻYCIE ZNOSILI TE MAŁPIE FIGLE. MOŻE JUŻ DOŚĆ PANIE SORACHI??? MOŻE WARTO SKOŃCZYĆ Z GODNOŚCIĄ, CO???


~rzx

Powrót do newsów